Прес-конференція у с. Бояни (РТГЛК «Сонячна долина»)

23 січня в РТГЛК «Сонячна долина» (с. Бояни) відбулась прес-конференція транскордонного проекту «Підвищення безпеки життєдіяльності населення в долині р. Прут», який фінансується ЄС в рамках Спільної операційної програми Румунія – Україна – Республіка Молдова 2007-2013 (2-й пріоритет «Екологічні виклики і підготовка до надзвичайних ситуацій»).

Під час прес-конференції, в якій взяли участь представники всіх учасників проекту: Чернівецької ОДА, Новоселицької РДА, районної ради, Дністрово-Прутського БУВРу, УДСНС, а також Агенції захисту навколишнього середовища в повіті Ботошань (Румунія), районної ради Фалешть (Молдова), ГО «Кутезаторул» (Молдова) мова йшла про хід імплементації проекту, результати вже проведених робіт та вжитих в рамках проекту заходів, результати діяльності щодо запровадження змін у свідомості населення стосовно дій у разі виникнення можливих надзвичайних ситуацій тощо.

Із вступним словом та відео екскурсом у 7-річну історію проекту виступила голова проекту С. Скрикуляк, своє бачення його ходу і результатів висловили голова Новоселицької РДА В. Балта, представники партнерів.

Учасники відповіли на запитання щодо перспектив подальшої спвпраці у рамках реалізації інших програм транскордонного співробітництва.