Відбувся моніторинговий візит

26 вересня 2013 року уповноваженими представниками Спільного технічного секретаріату (Сучава, Румунія) Ніною Баришніковою та Даном Ришка, а також представником Чернівецького відділення СТС Юлією Грицку-Андрієш було проведено моніторинговий візит з метою перевірки ходу імплементації проекту та відомостей, поданих у проміжному звіті за 10 місяців діяльності проекту.

Проектною командою було надано для перевірки повний пакет документів (оригінали), що засвідчують відомості, вказані у проміжному звіті. Було перевірено матеріальну базу локальних офісів та інвентарні номери матеріальних засобів, фінансову звітність та документацію по закупівлям, трудові контракти, резюме проектної команди, робочі інструкції, місячні звіти кожного члена проектної команди Бенефіціара та Партнерів. Перевіркою відмічено налагодженість роботи щодо чіткого виконання заходів та дотримання фінансової дисципліни.

Також проектною командою було представлена технічна та тендерна документація по проведенню берегоукріплюючих робіт в районі с. Тарасівці, після чого представниками Спільного технічного секретаріату було оглянуто місце проведення даних робіт.

Представники СТС одержали позитивне враження від ходу імплементації проекту та зазначили, що своєю роботою проектна команда робить значний вклад у розвиток транскордонного співробітництва.