Відбувся міжнародний фестиваль змагань волонтерів з питань надзвичайних ситуацій

19-20 березня 2015 року в туристично-розважальному комплексі «Сонячна долина» (с.Бояни, Чернівецька область, Україна) згідно плану заходів проекту «Підвищення безпеки життєдіяльності населення в долині річки Прут» що фінансується Європейським Союзом в рамках Спільної операційної програми Румунія – Україна – Республіка Молдова 2007-2013 рр. започатковано щорічний Міжнародний Фестиваль змагань між волонтерськими групами. В змаганнях приймали участь команди трьох країн – Румунії, України та Республіки Молдова.

На урочистому відкритті Фестивалю були присутні: представник Бенефіціара – Чернівецької облдержадміністрації, представники УДСНС в Чернівецькій області, Представники Інспекції з надзвичайних ситуацій ім. Ніколає Йорга (Румунія), керівник проекту – Світлана Скрикуляк, проектна команда та партнери проекту:

  • Представник агенції захисту навколишнього середовища в повіті Ботошань (Румунія);
  • Представник районної ради Фалешть (Республіка Молдова);
  • Представник ГО «Кутезаторул» (Республіка Молдова);
  • Команди волонтерів.

Основною метою проведення щорічного Фестивалю змагань є підвищення рівня захисту населення припрутської зони у разі надзвичайних ситуацій, впровадження та підтримання волонтерського руху з надзвичайних ситуацій на Україні.

В ході змагань найсильнішими у більшості номінацій та в загальному заліку стала команда України, представлена жителями нашого району, другими – Молдова, ІІІ місце Румунія. Варто зазначити, що команди суперників не вперше брали участь у подібних змаганнях волонтерів, тому перемога новоселицьких новачків ще більш приємна.