Рятувальники Управління ДСНС та голова проекту здійснили робочі візити в Румунію в рамках міжнародної співпраці

Працівники Управління ДСНС продовжують активно співпрацювати з колегами з інших країн. Так, в рамках міжнародного проекту «Підвищення безпеки життєдіяльності населення в долині річки Прут» працівники рятувальники Чернівецької області та голова проекту – Світлана Скрикуляк здійснили візит в місто Ботошани, Румунія.

Українська делегація зустрілися з начальником Інспекції з надзвичайних ситуацій ім.Ніколає Йорга Ботошанського повіту полковником Раду Антоном та її працівниками. Під час даного заходу було домовлено про проведення в селі Бояни Новоселицького району міжнародних змагань волонтерів, яке заплановане на 19-20 березня, а також уточнена програма даних змагань. Окрім цього, учасники зустрічі домовилися про подальшу активну співпрацю. Зокрема, йшлася мова про обмін досвідом щодо впровадження системи 112.

Також Раду Антон провів для українських гостей ознайомлювальну екскурсію по підрозділу Інспекції з надзвичайних ситуацій міста Ботошани. Рятувальникам Управління ДСНС України у Чернівецькій області та голові проекту було продемонстровано зразки спецтехніки, за допомогою яких ліквідовуються надзвичайні ситуації та події різного характеру.

1 2 3
4 5