Навчальний семінар по підготовці та подачі звітів із запитом на фінансування

12 березня 2013 року в приміщенні  Червоної зали Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича  представниками Спільного Технічного Секретаріату (м. Сучава, Румунія) було організовано навчальний  семінар з представниками Проектів, що діють на території області по підготовці та подачі  звітів із запитом на фінансування (проміжний та фінальний звіт).

У вищевказаному тренінгу прийняли участь і  представники нашої проектної команди. В ході навчального візиту координаторами з моніторингу та імплементації проектів пані Ніною Баришніковою та її колегою паном Марчелом Кокірлою було детально проаналізовано всі етапи складання та подачі звітів, роль та місце кожного з учасників цього процесу:  Спільного Технічного Секретаріату, бенефіціара, партнерів та аудиторів.   Також було розглянуто типові помилки, що допускаються при підготовці звітів.

За рекомендації Спільного Технічного Секретаріату на тренінгу був присутній і аудитор Проекту Кошара Дмитро Георгійович, що значним чином сприятиме підвищенню ефективності проведення перевірки звітів, а відповідно і витрат в рамках проекту.

Поглиблене вивчення та аналіз отриманої інформації допоможе проектній групі складати цілісне бачення даного виду звітності.